اسنپ تلفنی شگرد جدید اسنپ برای جیب بری از مسافر


دو تا از لاستیک‌های کهنه‌ی زهوار در رفته‌ی پراید نازنینم پنچر شده و تا لاستیک‌های نو پیدایشان بشود مجبورم با اسنپ یا ۱۸۳۳ رفت و آمد کنم.
۷ و ۲۰ دقیقه به ۱۸۳۳ زنگ می‌زنم ماشین ندارند. اپلیکشن اسنپ را باز می‌کنم درخواستم را وارد می‌کنم. هزینه ۲۹۰۰۰ تومان می‌شود. گزینه‌ی عجله دارم حذف شده جایش تماس با شماره‌ی ۱۵۵۱ می‌آید و می‌رود.
شماره را می‌گیرم کلیدشماره‌ی ۱ را با راهنمایی اپرتور فشار می‌دهم. اپراتور می‌گوید مدت زمان انتظار ۱ دقیقه. تماس را قطع می‌کنم.
دوباره ۱۸۳۳ را می‌گیرم اپراتورش می‌گوید ماشین نداریم باز ده دقیقه دیگر تلاش کنید.
ناچارن درخواستم را در اپلیکیشن اسنپ وارد می‌کنم کرایه ۳۲۰۰۰ تومان شده است باز از ماشین خبری نمی‌شود. دارد دیرم می‌شود با شماره‌ی ۱۵۵۱ تماس می‌گیرم اپراتور پس از راهنمایی دیگر زمان انتظار را نمی‌گوید و چندباری می‌گوید از شکیبایی شما سپاسگزاریم.
وصل می‌شود و اپراتور محترم آدرس را ثبت می‌کند و در نهایت قیمت ۴۲۰۰۰ تومان را اعلام می‌کند و از من هم بله را می‌گیرد. دیرم شده مجبوری رضایتم را از قیمت اعلام می‌کنم.
سوار که می‌شوم از راننده‌ی محترم می‌پرسم آیا اپلیکیشن اسنپ می‌خواهد حذف شود که گزینه‌ی عجله دارم را برداشته و جایش شماره تلفن گذاشته که خیلی هم گران تمام شد و برای من ۴۲۰۰۰ تومن ثبت شد.
راننده‌ی محترم می‌گویم گزینه‌ی عجله دارم را به علت شکایات مردم برداشته و به جایش شماره گذاشته که برایش جبران هزینه کند.
از راننده‌ی محترم راه‌حل می‌خواهم تا هزینه‌ی اضافی نپردازم. راننده‌ی محترم می‌گوید از گزینه‌ی سفر توقف ۰ تا ۵ دقیقه را بزنید نهایت ۳۰۰۰ تومان به کرایه‌ی شما اضافه می‌شود. مثلا به جای ۴۲۰۰۰ تومان ۳۵۰۰۰ تومان می‌پردازید. راننده‌ی محترم رسید پایان سفرم را نشان می‌دهد ۵۰۰۰ تومان از من برای خدمات تلفنی و ۸۷۰۰ تومان هم حق کمیسیون راننده را هم از راننده هم از من کسر کرده است. چون از این ۴۲۰۰۰ تومان به راننده‌ی محترم فقط ۲۹۵۰۰ تومان پرداخت کرده است.
راننده‌ی محترم می‌گوید از اسفند شرکت نفت که نصف هزینه‌ی بنزین را می‌پرداخت ریالی پرداخت نکرده است. از اسنپ هم درخواست خدمات می‌کنیم هرجا معرفی می‌کند پول اضافه‌تری از ما می‌گیرند و پول معرفی را هم از جیبمان برمی‌دارند. برای همین از خدمات اسنپ صرف نظر کردم آخر روغن موتور و … موقع خرید خودم ارزانتر در می‌آمد.
می‌رسم و در محل کارم اپلیکیشن اسنپ را باز می‌کنم و درخواستی را ثبت می‌کنم کریه ۲۲۰۰۰ تومان می‌شود از گزینه‌ی سفر توقف در مسیر را به اندازه‌ی ۰ تا ۵ دقیقه می‌زنم ۳۰۰۰ تومن هم اضافه می‌شود و کرایه ۲۵ هزار تومان معقول در می‌آید. از اپلیکیشن خارج می‌شوم و اینترنت ایرانسلم را خاموش می‌کنم. آخر اپلیکیشن اسنپ از اینترنت وای فای خوشش نمی‌آید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *