چهارشنبه‌های معرفی سایت دوستان؛ این قسمت: سایت ساخت یک کتاب جدید

امروز (25 مرداد 1402) از صبح به خاطر سرماخوردگی و زکام، قرص ادالت کلد خورده و خوابیده بودم. عصر یک لعنت به شیطانی گفتم و پای لپ‌تاپم نشستم. یادم افتاد سفر که بودم مهندس رستمی طراح سایتم گفته بود سایتم را ببینم و اگر مشکلی دارد اطلاع بدهم. سایتم را که باز کردم دیدم توی دیدگاه دو تا پیام دارم. یکی از پیام‌ها در پست هوش مصنوعی از کتاب چیرگی می‌گوید گذاشته شده بود.  دعوتم کرده بود که بروم سایتشان و مطلب مرتبطی را در باره‌ی هوش مصنوعی و کتاب چیرگی بخوانم.

 فعالیت سایت ساخت یک کتاب جدید  این گونه است که یک متن ارزشمندی را مطالعه می‌کنند (این متن می‌تواند یک کتاب، مجله، مقاله و یا هر متن ارزشمند دیگری باشد) یا یک ویدیو را می‌بینند (این ویدیو می‌تواند یک دوره آموزشی طولانی‌ یا یک وبینار کوتاه یا هر ویدیوی آموزشی دیگری باشد) سپس خلاصه و نکات مهم را از دل متون و ویدیو‌ها بیرون می‌کشند و آن‌ها را بازنویسی می‌کنند و با هوش مصنوعی ChatGPT درباره چیزی که مطالعه کردند و یا دیدند گفتگو می‌کنند. خلاصه و نکات مهم متون و ویدیوها به همراه جواب‌ها و راهکارهای ChatGPT می‌شود یک کتاب جدید.

برای کتاب چیرگی که من خواندمش و در قالب نکته‌هایی در‌باره‌ی چیرگی در سایتم نوشتم، در این سایت سه مطلب وجود دارد:

https://bookcreator.ir/mastery-1/

https://bookcreator.ir/mastery-2/

https://bookcreator.ir/mastery-3/

دیدن این پیام سبب شد که ایده‌ای در ذهنم شکل بگیرد. چهارشنبه‌های معرفی سایت دوستان. این طوری مطالب دوستان نویسنده‌ام را می‌بینم، می‌خوانم و گزارش مختصری هم می‌دهم.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *